wz
 

 

Starší dorostenky

 
 

Házená -  1.liga starší dorostenky sezóna 2018/2019

 

 

 

 

Titulní strana
Vznik Sokola
Historie TJ
Součastnost TJ
Návštěvní kniha
 Pronájem sportovišť
Fotogalerie
Kontakty
 

 

Sportovní oddíly
Házená
Ženy A MOL liga
Český pohár žen
Ženy B 2. liga
Starší dorostenky 1. liga
Mladší dorostenky 1. liga
Mladší dorostenky 2. liga
Starší žačky
Mladší žačky A
Mladší žačky B
Hokejbal
Florbal
Box
Volejbal
Tenis
Futsal
Cvičení dětí a žen
Taneční skupina STYX
Badminton
SH Tennis Team
 
facebook
 
 

 

 
 
Aktuálně                                     
 
  25.11.2018       9. kolo                           Tabulka 
TJ Sokol Poruba A - Sokol Písek
38:23 (16:13)

Sestava a střelkyně:

1 Devátá Karolína 0/0   0/0 Vozábová Jana 1
3 Noworytová Barbara 3/0   2/0 2 Kuntová Anežka 7
4 Desortová Eliška Ž 8/3   5/2 2 Hachová Aneta 10
6 Dluhošová Kateřina 2 6/0   0/0 Kržová Regina 12
9 Novobilská Ivana 2 1/0   0/0 Šáchová Karolína 13
13 Misková Aneta 4/0   0/0 Brousilová Viktorie 18
16 Juřinová Veronika 0/0   9/0 2 Velková Adéla 20
17 Prašivková Markéta 2 8/1   0/0 Kostková Terezie 59
24 Bestová Kateřina 1/0   0/0 Chudá Karolína 60
33 Mihačová Eliška 2 3/0   0/0 Velková Bára 63
37 Kortusová Daniela Ž 2/0   1/0 Strnadová Eliška 64
44 Kučerová Veronika 2/0   0/0 Housková Karolína 73
          4/0 Benešová Tereza 77
          2/0 Velková Kateřina 99
                 
                 
Trenér: Borys Petrovskyy   Trenér: Michal Horák
Zodp. vedoucí: Přemysl Blaha

 Zodp. vedoucí: Petra Hachová

Rozhodčí: Radek Horák, Radomír Kuča

Videozáznam:

         

 
 
  11.11.2018       8. kolo                           Tabulka 
 .HK Ivančice - TJ Sokol Poruba A
31:23 (18:10)

Sestava a střelkyně:

1 Šiplová Petra 0/0   0/0 Devátá Karolína 1
2 Fraňková Simona 3/0   0/0 Nováková Barbora 2
3 Krejčíková Bára Ž 5/1   1/0 Ž Noworytová Barbara 3
4 Olšová Barbora Ž 3/0   3/2 Novobilská Ivana 9
6 Dužíková Karolína 1/0   7/0 Šmidáková Marie 10
9 Kocábová Marika Ž2 4/0   3/0 Blahová Eliška 11
11 Vavroušková Barbora 6/0   1/0 Misková Aneta 13
13 Kovářová Klára 22 2/1   0/0 Brožová Karolína 14
14 Krejčíková Lucie 3/0   3/0 Ž Prašivková Markéta 17
15 Bendová Michaela 4/0   0/0 Bestová Kateřina 21
16 Čožíková Nikol 0/0   3/0 Ž Mihačová Eliška 33
          1/0 Kortusová Daniela 37
          1/0 Kučerová Veronika 44
                 
                 
                 
Trenér: Pavel Vavroušek           Ž   Trenér: Borys Petrovskyy
Zodp. vedoucí: Marek Krejčík

 Zodp. vedoucí: Přemysl Blaha

Rozhodčí: Radek Mohyla, Přemysl Fukala

Videozáznam:

1. poločas:     

    

2. poločas:       

 
 
  3.11.2018       7. kolo                           Tabulka 
HC Britterm Veselí n.M.SHK Veselí n.M. - TJ Sokol Poruba B
23:23 (8:14)

Sestava a střelkyně:

2 Pechalová Karolína 1/0   1/0 Mihačová Eliška 3
5 Tomášková Kamila Ž2 3/0   0/0 Kortusová Daniela 4
6 Červenková Johana 2 2/0   4/0 Ž Dluhošová Kateřina 6
8 Štipčáková Veronika 5/2   0/0 Blahová Eliška 7
9 Janoušková Anna 1/0   7/2 Ž2 Novobilská Ivana 9
10 Větříšková Natálie Ž2 4/0   0/0 2 Noworytová Barbara 11
12 Hřebejková Adéla 0/0   5/0 Misková Aneta 13
19 Klimešová Alžběta 2/0   4/0 Ž Prašivková Markéta 15
21 Tinková Daniela Ž 5/0   0/0 Devátá Karolína 16
22 Nekardová Natálie 0/0   2/0 Šmidáková Marie 78
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Trenér: Ľuboš Hudák   Trenér: Borys Petrovskyy
Zodp. vedoucí: Jitka Klimešová

 Zodp. vedoucí: Přemysl Blaha

Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil

 

 
 
  28.10.2018       6. kolo                           Tabulka 
 TJ Sokol Poruba B - TJ Jiskra Otrokovice
31:23 (19:10)

Sestava a střelkyně:

2 Nováková Barbora 0/0   1/0 Matelová Eva 3
3 Mihačová Eliška Ž2 5/0   1/0 Ž2 Slováčková Aneta 4
4 Kortusová Daniela 3/0   1/1 Blahušová Eliška 6
6 Dluhošová Kateřina 2 1/0   2/1 Hřibová Tereza 7
7 Blahová Eliška 2/0   1/0 Šedivá Kateřina 8
8 Šmidáková Marie 2 8/0   5/0 Němečková Kateřina 9
9 Novobilská Ivana 5/2   0/0 Hejzlarová Zuzana 11
11 Noworytová Barbara Ž 0/0   0/0 Vyoralová Beáta 13
13 Misková Aneta 2 2/0   1/0 Holubová Terezie 14
15 Prašivková Markéta 5/0   3/0 Jenáčková Klára 15
18 Devátá Karolína 0/0   4/0 2 Hnaníčková Denisa 18
21 Kučerová Veronika 2 0/0   0/0 Pavlíková Aneta 32
          0/0 Tisovská Adéla 35
          4/1 Ž22 Žůrková Klára 44
                 
                 
Trenér: Borys Petrovskyy   Trenér: Petr Habrovanský   Ž
Zodp. vedoucí: Přemysl Blaha

 Zodp. vedoucí: Martin Hřib

Rozhodčí: Dominik Kowalczuk, Tomáš Lisztwan

         

 
 
  21.10.2018       5. kolo                           Tabulka 
 DHC Plzeň - TJ Sokol Poruba B
31:25 (16:13)

Sestava a střelkyně:

1 Netrvalová Veronika 0/0   0/0 Šafaříková Zuzana 1
3 Kepková Pavlína Ž 6/2   3/0 Ž2 Mihačová Eliška 3
10 Voráčková Helena Ž 10/2   1/0 Kortusová Daniela 4
13 Drozdová Lucie 0/0   3/0 Dluhošová Kateřina 6
14 Šimáčková Kateřina 4/0   0/0 Michnová Daniela 8
18 Tomanová Natálie 4/0   5/2 Novobilská Ivana 9
20 Nosková Barbora 2 1/0   3/0 Misková Aneta 13
24 Kliková Karolína 3/0   1/0 Brožová Karolína 14
25 Vodáková Veronika 0/0   8/0 Ž22 Šmidáková Marie 15
27 Malá Michaela 0/0   0/0 Devátá Karolína 16
44 Bernhardová Adéla Ž 2/0   1/0 Bestová Kateřina 27
66 Haluzincová Veronika 1/0          
                 
                 
                 
                 
Trenér: Věra Jordanovová   Trenér: Borys Petrovskyy
Zodp. vedoucí: Eva Mancellari

 Zodp. vedoucí: Jan Novák

Rozhodčí: Ladislav Pokorný, Jakub Ransdorf
 
 
  14.10.2018       4. kolo                           Tabulka 
 TJ Sokol Poruba B - Házená Jindřichův HradecHázená Jindřichův Hradec.
30:31 (16:16)

Sestava a střelkyně:

3 Mihačová Eliška 2 0/0   0/0 Haňková Klára 1
4 Kortusová Daniela 1/0   3/0 Ž2 Rytířová Aneta 8
6 Dluhošová Kateřina 2 5/0   0/0 Ž22 Tržilová Natálie 9
8 Michnová Daniela 0/0   11/4 Březinová Simona 11
9 Novobilská Ivana 2 12/5   0/0 Kocarová Markéta 12
11 Noworytová Barbara Ž22 2/0   11/0 Plucarová Kristýna 14
13 Misková Aneta 1/0   1/0 Frühaufová Lucie 17
14 Brožová Karolína 0/0   1/0 Hauserová Agáta 20
15 Prašivková Markéta 2 4/0   3/0 2 Jírová Bára 22
16 Devátá Karolína 0/0   1/0 Florková Klára 33
24 Pazourková Miroslava 0/0   0/0 Ondřejová Adéla 42
27 Bestová Kateřina 0/0   0/0 Tomanová Eliška 18
78 Šmidáková Marie Ž 5/0          
2 Šafaříková Zuzana 0/0          
                 
                 
Trenér: Borys Petrovskyy   Trenér: Karel Petržala
Zodp. vedoucí: Přemysl Blaha

 Zodp. vedoucí: Lenka Kovářová

Rozhodčí: Tomáš Fiala, Jiří Korčák
 
 
  7.10.2018       3. kolo                           Tabulka 
 DHK Baník MostDHK Baník Most - TJ Sokol Poruba B
28:23 (15:11)

Sestava a střelkyně:

2 Pokorná Adéla 2 0/0   0/0 Šafaříková Zuzana 1
7 Dvořáková Veronika 4/2   2/0 Ž Mihačová Eliška 3
8 Srpová Barbora 2 1/0   3/0 Kortusová Daniela 4
9 Stříšková Adéla 7/0   1/0 Ž Dluhošová Kateřina 6
10 Holečková Natálie 1/0   7/2 Novobilská Ivana 9
12 Opátová Kristína 0/0   7/0 Noworytová Barbara 11
14 Šilhavá Kateřina 2/0   3/0 Misková Aneta 13
17 Švihnosová Nikola 3/0   0/0 Farářová Anežka 15
25 Dřevěná Nikola Ž2 0/0   0/0 Devátá Karolína 16
27 Vojtelová Kristina Ž 3/0   0/0 Dejová Karolína 17
29 Mauleová Michaela 2 1/0   0/0 Pazourková Miroslava 24
39 Kroftová Barbora 0/0   0/0 Ž Bestová Kateřina 27
58 Tesařová Barbora 22 6/0          
91 Benešová Vendula 0/0          
                 
                 
Trenér: Peter Sabadka   Trenér: Borys Petrovskyy
Zodp. vedoucí: Miroslav Straka

 Zodp. vedoucí: Michaela Bártová

Rozhodčí: Kateřina Mrázová, Libor Skružný
 
 
  23.9.2018       2. kolo                           Tabulka 
 TJ Sokol Poruba B - DHC Slavia Praha.
26:28 (15:14)

Sestava a střelkyně:

3 Mihačová Eliška 2/0   1/0 2 Vítová Barbora 33
4 Kortusová Daniela 2 7/0   5/0 2 Martinková Kateřina 4
5 Nováková Barbora 0/0   4/0 Ž Brožová Kristýna 5
6 Dluhošová Kateřina 1/0   1/0 Plachá Renata 7
7 Blahová Eliška 3/0   5/0 Ž Škvorová Petra 8
8 Michnová Daniela 0/0   3/0 2 Issová Josefína 11
9 Novobilská Ivana 4/1   0/0 Řezáčová Karin 12
11 Noworytová Barbara Ž 1/0   0/0 Ž22 Matějková Kateřina 16
12 Devátá Karolína 0/0   0/0 Obořilová Tereza 18
13 Misková Aneta 0/0   0/0 Koudelková Martina 22
15 Prašivková Markéta 2 5/1   6/0 Linhartová Barbora 23
24 Pazourková Miroslava 0/0   0/0 Pavliščáková Sára 25
27 Bestová Kateřina 1/0   2/0 2 Temerová Radoslava 44
78 Šmidáková Marie Ž 2/0   1/0 Řezáčová Nikol 55
                 
                 
Trenér: Aleš Trojka   Trenér: Petra Freislerová
Zodp. vedoucí: Přemysl Blaha

 Zodp. vedoucí: Petra Vítková

Rozhodčí: Přemysl Fukala, Tomáš Petruška

         

 
 
Tabulka                                    
 

Z

V

R

P

skóre

B

1 DHK Baník Most 8 8 0 0 239 : 170 16
2 HK Ivančice 8 7 0 1 238 : 184 14
3 Házená J.Hradec 8 7 0 1 194 : 158 14
4 Zlín 8 5 0 3 237 : 215 10
5 DHC Plzeň 8 5 0 3 226 : 216 10
6 Olomouc 8 3 1 4 172 : 166 7
7 Slavia 8 3 1 4 178 : 187 7
8 Poruba A 8 2 1 5 219 : 218 5
9 SHK Veselí n.M. 9 1 1 7 160 : 203 3
10 Písek 8 1 1 6 195 : 273 3
11 TJ Jiskra Otrokovice 9 0 1 8 202 : 270 1
 
 
Diskuze
   

 

nahoru

 

Střelkyně

 
  Novobilská Ivana 44/16
  Šmidáková Marie 32/0
  Prašivková Markéta 29/2
  Dluhošová Kateřina 21/0
  Mihačová Eliška 19/0
  Misková Aneta 19/0
  Kortusová Daniela 18/0
  Noworytová Barbara 14/0
  Blahová Eliška 8/0
  Desortová Eliška 8/3
  Bestová Kateřina 3/0
  Kučerová Veronika 3/0
  Brožová Karolína 1/0
  Dejová Karolína 0/0
  Devátá Karolína 0/0
  Farářová Anežka 0/0
  Michnová Daniela 0/0
  Nováková Barbora 0/0
  Pazourková Miroslava 0/0
  Šafaříková Zuzana 0/0

 

Minulé ročníky st. dorostenek

  2017/2018  
  2016/2017  
  2015/2016  
  2014/2015  
  2013/2014  
  2012/2013  
  2011/2012  
  2010/2011  
  2009/2010  
  2008/2009  
  2007/2008  

 

výsledky

   podzim - 9. kolo  
 
SHK Veselí n.M. - Olomouc 16 : 20
Házená J.Hradec - Slavia 22 : 18
Poruba A - Písek 38 : 23
DHK Baník Most - HK Ivančice 26 : 18
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 23 : 26
 
   podzim - 8. kolo  
 
Slavia - DHK Baník Most 18 : 20
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice 29 : 17
Zlín - DHC Plzeň 29 : 26
Písek - SHK Veselí n.M.   25 : 24
HK Ivančice - Poruba A 31 : 23
 
   podzim - 7. kolo  
 
SHK Veselí n.M. - Poruba A 23 : 23
Házená J.Hradec - Zlín 30 : 29
TJ Jiskra Otrokovice - Písek 28 : 28
Slavia - HK Ivančice 21 : 23
DHC Plzeň - Olomouc 26 : 23
 
   podzim - 6. kolo  
 
Zlín - DHK Baník Most 23 : 37
Olomouc - Házená J.Hradec 18 : 13
Poruba A - TJ Jiskra Otrokovice 31 : 23
HK Ivančice - SHK Veselí n.M. 26 : 15
Písek - DHC Plzeň 28 : 32
 
   podzim - 5. kolo  
 
TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M. 21 : 22
Písek - Házená J.Hradec 25 : 33
DHK Baník Most - Olomouc 26 : 22
DHC Plzeň - Poruba A 31 : 25
Zlín - Slavia 39 : 27
 
   podzim - 4. kolo  
 
Olomouc - Slavia 17 : 17
Poruba A - Házená J.Hradec 30 : 31
SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň 22 : 29
HK Ivančice - TJ Jiskra Otrokovice 34 : 26
Písek - DHK Baník Most 25 : 43
 
   podzim - 3. kolo  
 
Slavia - Písek 28 : 21
Zlín - HK Ivančice 23 : 33
DHK Baník Most - Poruba A 28 : 23
DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice 39 : 21
Házená J.Hradec - SHK Veselí n.M. 17.11. 17:00
 
   podzim - 2. kolo  
 
Házená J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice 30 : 21
SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most 19 : 28
Olomouc - Zlín 19 : 21
HK Ivančice - DHC Plzeň 43 : 26
Poruba A - Slavia 26 : 28
 
   podzim - 1. kolo  
 
Olomouc - HK Ivančice 24 : 30
Házená J.Hradec - DHC Plzeň 25 : 17
Slavia - SHK Veselí n.M. 21 : 19
Zlín - Písek 47 : 20
DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice 31 : 22
 

 

    
    

 

nahoru

 
 Copyright 2006 TJ Sokol Poruba