wz
.-

sokolporuba.cz  

Házená TJ Sokol Poruba ročník 2019/2020

Menu
Titulní strana
Vznik Sokola
Historie TJ
Součastnost TJ
Návštěvní kniha
 Pronájem sportovišť
Fotogalerie
Kontakty
 

 

Sportovní oddíly
Házená
Ženy A MOL liga
Český pohár žen
Ženy B 2. liga
Starší dorostenky 1. liga
Mladší dorostenky 1. liga
Mladší dorostenky 2. liga
Starší žačky
Žákovská liga
Mladší žačky A
Mladší žačky B
Házenkářský desetiboj
Hokejbal
Florbal
Box
Volejbal
Tenis
Futsal
Cvičení dětí a žen
Taneční skupina STYX
Badminton
SH Tennis Team
 
facebook
 
 

 

 
   
ČSP ligu podporuje MSK
     
   

 

 
 

Click for Ostrava, Czech Republic Forecast

  Hrací termín Info Tréninky Diskuzní fórum  
     
 Kdy se hraje                                                                                                                                        Odehraná utkání -->
 12. říjen 2019    Sobota  
    MSL Starší žačky  
 Starší žačky TI025 DHK Zora Olomouc B - TJ Sokol Poruba

900 hodin

3. kolo
  TI026 TJ Sokol Poruba - TJ TŽ Třinec

1030 hodin

 
    MOL liga žen  
 Ženy AW036 Sokol Písek - TJ Sokol Poruba

1500 hodin

6. kolo
 13. říjen 2019      Neděle  
    Mistrovské soutěže SH Hrušovská 2953/15 702 00 Ostrava - Přívoz
 Starší dorostenky AUA021 TJ Sokol Poruba A - SHK Veselí n.M.

1300 hodin

4. kolo
 Mladší dorostenky AV021 TJ Sokol Poruba A - Sokol Vršovice

1500 hodin

4. kolo
 
             
Datum Čas Kód Domácí Hosté Soutěž Věková kategorie
19.10.2019 08:30 TF013 Sokol Poruba A Sokol Klimkovice TF mladší žactvo
19.10.2019 11:00 TF015 Sokol Poruba A Pepino SKP Frýdek-Místek B TF mladší žactvo
19.10.2019 12:15 TI031 Sokol Poruba SC Bohumín TI starší žákyně
19.10.2019 15:15 TI033 Sokol Poruba TJ Sokol Kostelec na Hané-HK TI starší žákyně
19.10.2019 16:45 TJ017 SC Bohumín Sokol Poruba B TJ mladší žactvo
19.10.2019 18:00 TJ018 TJ Sokol Karviná Sokol Poruba B TJ mladší žactvo
20.10.2019 14:00 AV029 DHC Plzeň Sokol Poruba A AV mladší dorostenky
20.10.2019 16:00 AUA029 DHC Plzeň Sokol Poruba A AUA starší dorostenky
27.10.2019 12:00 AV032 Sokol Poruba A HC Háje A AV mladší dorostenky
27.10.2019 14:00 AUA032 Sokol Poruba A HC Plzeň AUA starší dorostenky
02.11.2019 14:00 AV042 Házená Jindřichův Hradec Sokol Poruba A AV mladší dorostenky
02.11.2019 16:00 AUA042 Házená Jindřichův Hradec Sokol Poruba A AUA starší dorostenky
02.11.2019 18:00 AW062 DHC Sokol Poruba DHK Baník Most AW ženy
03.11.2019 12:00 TI040 Sokol Hrabůvka Sokol Poruba TI starší žákyně
03.11.2019 13:30 TI041 Sokol Poruba DHK Litovel TI starší žákyně
09.11.2019 08:30 TX011 Sokol Poruba A Turnaj Mini TX minižactvo
09.11.2019 12:15 TJ022 Sokol Poruba B Sokol Klimkovice TJ mladší žactvo
09.11.2019 14:45 TJ024 Sokol Poruba B Sokol Hrabůvka TJ mladší žactvo
09.11.2019 17:15 TF023 TJ TŽ Třinec Sokol Poruba A TF mladší žactvo
09.11.2019 18:30 TF024 Sokol Klimkovice Sokol Poruba A TF mladší žactvo
10.11.2019 13:00 AUA043 Sokol Písek Sokol Poruba A AUA starší dorostenky
10.11.2019 15:00 AV043 Sokol Písek Sokol Poruba A AV mladší dorostenky
10.11.2019 17:00 AW066 DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba AW ženy
16.11.2019 14:30 AUA054 Sokol Poruba A DHK Baník Most AUA starší dorostenky
16.11.2019 16:30 AV054 Sokol Poruba A DHK Baník Most AV mladší dorostenky
23.11.2019 09:00 TF025 Sokol Poruba A Sokol Klimkovice TF mladší žactvo
23.11.2019 09:00 TI046 DHK Zora Olomouc A Sokol Poruba TI starší žákyně
23.11.2019 10:30 TI047 Sokol Poruba TJ Sokol Karviná TI starší žákyně
23.11.2019 11:30 TF027 Sokol Poruba A Sokol Trnávka A TF mladší žactvo
24.11.2019 15:30 TJ028 TJ TŽ Třinec Sokol Poruba B TJ mladší žactvo
24.11.2019 16:45 TJ029 Sokol Poruba B Sokol Hrabůvka TJ mladší žactvo
01.12.2019 11:00 AV056 DHC Slavia Praha Sokol Poruba A AV mladší dorostenky
01.12.2019 13:00 AUA056 DHC Slavia Praha Sokol Poruba A AUA starší dorostenky
07.12.2019 18:00 AW088 DHC Sokol Poruba HC Zlín AW ženy
08.12.2019 12:00 AUA065 Sokol Poruba A Sokol Kobylisy II AUA starší dorostenky
08.12.2019 14:00 AV065 Sokol Poruba A Sokol Kobylisy II AV mladší dorostenky
14.12.2019 18:00 AW096 DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc AW ženy
04.01.2020 17:00 AW101 SHK Veselí n.M. DHC Sokol Poruba AW ženy
18.01.2020 17:30 AW114 HK Hodonín DHC Sokol Poruba AW ženy
01.02.2020 18:00 AW127 DHC Sokol Poruba Sokol Písek AW ženy
09.02.2020 13:00 AUA069 Sokol Poruba A Sokol Ostrava Zábřeh AUA starší dorostenky
09.02.2020 15:00 AV069 Sokol Poruba A TJ Jiskra Otrokovice AV mladší dorostenky
15.02.2020 09:00 AUA076 HC Zlín Sokol Poruba A AUA starší dorostenky
15.02.2020 09:00 AV076 HC Zlín Sokol Poruba A AV mladší dorostenky
22.02.2020 18:00 AW153 DHK Baník Most DHC Sokol Poruba AW ženy
23.02.2020 13:00 AUA082 Sokol Poruba A DHK Zora Olomouc AUA starší dorostenky
23.02.2020 15:00 AV082 Sokol Poruba A DHK Zora Olomouc AV mladší dorostenky
29.02.2020 13:00 AUA087 SHK Veselí n.M. Sokol Poruba A AUA starší dorostenky
29.02.2020 18:00 AW157 DHC Sokol Poruba DHC Slavia Praha AW ženy
01.03.2020 14:00 AV087 Sokol Vršovice Sokol Poruba A AV mladší dorostenky
08.03.2020 14:30 AUA095 Sokol Poruba A DHC Plzeň AUA starší dorostenky
08.03.2020 16:30 AV095 Sokol Poruba A DHC Plzeň AV mladší dorostenky
14.03.2020 17:00 AV098 HC Háje A Sokol Poruba A AV mladší dorostenky
15.03.2020 13:30 AUA098 HC Plzeň Sokol Poruba A AUA starší dorostenky
04.04.2020 12:00 AUA108 Sokol Poruba A Házená Jindřichův Hradec AUA starší dorostenky
04.04.2020 14:00 AV108 Sokol Poruba A Házená Jindřichův Hradec AV mladší dorostenky
09.04.2020 18:00 AW179 HC Zlín DHC Sokol Poruba AW ženy
18.04.2020 12:00 AUA109 Sokol Poruba A Sokol Písek AUA starší dorostenky
18.04.2020 14:00 AV109 Sokol Poruba A Sokol Písek AV mladší dorostenky
26.04.2020 14:00 AV120 DHK Baník Most Sokol Poruba A AV mladší dorostenky
26.04.2020 16:00 AUA120 DHK Baník Most Sokol Poruba A AUA starší dorostenky
03.05.2020 14:30 AUA122 Sokol Poruba A DHC Slavia Praha AUA starší dorostenky
03.05.2020 16:30 AV122 Sokol Poruba A DHC Slavia Praha AV mladší dorostenky
09.05.2020 09:00 AV131 Sokol Kobylisy II Sokol Poruba A AV mladší dorostenky
10.05.2020 09:00 AUA131 Sokol Kobylisy II Sokol Poruba A AUA starší dorostenky
 
 
   

 

 
 

 

 Stalo se

 

 info  
  Tréninky   předběžný rozpis na příští sezónu 2018 - 2019  
 
     minižáci    
PONDĚLÍ    
ÚTERÝ    
STŘEDA    
ČTVRTEK    
PÁTEK    
 
 
     mladší žakyně
trenéři: 
Mgr. Alena  Humlová
Ing. Radan Ustrnul
 

PONDĚLÍ   hala Moravska 16.00-17.30
ÚTERÝ    
STŘEDA   Sokolovna Vřesina 17.00-19.00
ČTVRTEK    
PÁTEK   hala Moravská 15.30-17.30
 
 
     starší žákyně    
PONDĚLÍ    
ÚTERÝ    
STŘEDA    
ČTVRTEK    
PÁTEK    
 
 
     mladší dorostenky    
PONDĚLÍ    
ÚTERÝ    
STŘEDA    
ČTVRTEK    
PÁTEK    
 
 
     starší dorostenky + ženy B    
PONDĚLÍ    
ÚTERÝ    
STŘEDA    
ČTVRTEK    
PÁTEK    
 
 

Všechny změny nebo zrušení treninků hlaste předem správcům hal

ať se to neplatí zbytečně.Všechny tyto hodiny jsou nasmlouvané a musí se platit.

V případě nevyužití zaplatí trenér + vedoucí družstva

 
   

 

Diskuze
   
   

 

               
     

 

     
 
  Copyright 2006 TJ Sokol Poruba